Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5150
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wielofunkcyjna i wydajna drukarka atramentowa 4 w 1, która może pełnić rolę kolorowej drukarki dwustronnej lub drukarki fotograficznej, skaner płaski z dwustronnym skanowaniem oryginałów (D-ADF, automatyczne podawanie do 50 stron), kserokopiarka kolorowa i faks. Wysoki stopień integracji wielu przydatnych funkcji w jednej stosunkowo zwartej obudowie pozwala znacznie zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez sprzęt biurowy w miejscu pracy i lepiej zorganizować wydajną pracę grup roboczych.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w małym lub średnim biurze. Wysoka jakość termicznego druku atramentowego firmy Canon w połączeniu z przystępnymi kosztami materiałów eksploatacyjnych może być ważnym czynnikiem przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego do drukowania z umiarkowaną liczbą stron (zalecane do 1500 str./min, szczytowe do 30 000 str./min).
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5150 zapewnia imponującą prędkość drukowania, porównywalną z tanimi drukarkami laserowymi. Dzięki opatentowanym wkładom o wysokiej wydajności (czarny PGI-2400XL BK do 2500 stron, kolorowy PGI-2400XL C/M/Y do 1500 stron) urządzenie to gwarantuje konkurencyjny koszt wydruku. Może działać jako urządzenie lokalne z połączeniem USB, w pełni pełnić rolę oddzielnej sieciowej drukarki-skanera, akceptować zadania drukowania bezprzewodowo i skanować bezpośrednio do chmury.
Kup Canon MAXIFY MB5150
Wszystkie ceny 37 →Canon Maxify MB5150 Wielofunkcyjna drukarka atramentowa 24 ipm w kolorze b | 700 zł |
Canon MAXIFY MB5150 Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z faksem - Kolor - | 849 zł |
Canon Maxify MB5150 0960C009AA PPCANAXMB515000 | 799 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY MB5155 DR-AW-CAN-384 | 779 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON MAXIFY MB5150 | 749 zł |