БФП Canon i-SENSYS MF453DW
Відео 1Фото 4 |
Просунуте МФУ бізнес-класу, що об'єднує в одному пристрої можливості продуктивного та «витривалого» принтера, сканера та копіювального апарату. Модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Зручною перевагою стала можливість двостороннього сканування з автоматичним поданням документації, аналогічний дуплекс передбачений і для друку.
Техніка легко підключається до хмарного сховища файлів, що полегшує можливість мобільного друку. Додатково на лицьову сторону виведено порт USB, що полегшує роботу зі сканами та текстовою документацією. Для підвищення зручності щоденної експлуатації передбачено сенсорний кольоровий екран 5″ з поворотним механізмом. МФУ Canon i-SENSYS MF453DW може стати хорошим вибором для малих і середніх робочих груп. Максимальний щомісячний ресурс друку може досягати вражаючих 80 тис. МФУ комплектується картриджем «все в одному», в конструкцію якого входить фотобарабан, і ємність для збору тонера. Роздрук документів здійснюється зі швидкістю 38 стор/хв. Глибина кольору при скануванні налаштовується в межах 8-24 біт, при роздільній здатності від 600х600 до 9600x9600 dpi.
Купити Canon i-SENSYS MF453DW
Усі ціни 9 →Canon i-SENSYS MF453dw - multifunktion 5161C007 | 2 383 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 stron/min 5161C007 | 2 497 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF453dw - DARMOWA DOSTAWA w | 2 790 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW | 2 600 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW DADF Gwarancja 3 lata* | 2 499 zł |