БФП Canon PIXMA TS3550i
Відео 2Фото 2 |
Друге покоління кольорового струменевого БФП TS3550, що ідеально сумісне з маленьким офісом або домашнім робочим місцем. У модифікації з приставкою "i" передбачена можливість вигідної підписки PIXMA Print Plan. Ця опція спрощує заміну картриджів та мінімізує ціну друкованого матеріалу. Багатофункціональний пристрій підходить для створення фотографій, адже в цій моделі реалізовано опцію друку без полів.
Кольоровий струменевий БФП Canon PIXMA TS3550i підключається до комп'ютера бездротової мережі Wi-Fi. Постановка завдань друку може здійснюватися і безпосередньо, через точку доступу Wi-Fi Direct. PIXMA Cloud Link відкриває простий та швидкий доступ до хмарного сховища сканів, фотографій та текстових документів. Для мобільного друку можна використовувати дуже зручні сервіси AirPrint та Mopria.
Цей БФП інтегрований з голосовими помічниками Amazon Alexa та Google Assistant. Модель використовує два картриджі. У чорному картриджі використовуються водостійке пігментне чорнило, а кольоровий картридж наповнений простим водорозчинним чорнилом. Ресурс друку становить 180 сторінок для кожного картриджа. До цієї моделі можна замовити картриджі збільшеної місткості (XL), 400 сторінок для чорного та 300 сторінок для кольорового.
Купити Canon PIXMA TS3550i
Усі ціни 8 →Imprimante Multifonction - CANON PIXMA TS3550i - Jet dencre bureautique et | 304 zł |
Drukarka atramentowa Canon Canon PIXMA TS3551i - Multifunktionsdrucker - F | 332 zł |
Canon PIXMA TS3551i 4977C026 | 196 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3551i - DARMOWA DOSTAWA w 48 | 244 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Canon PIXMA TS3551i - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 243 zł |