БФП Canon PIXMA TS8350
Відео 8Фото 6 |
Досить компактна та елегантна модель струминного кольорового БФП, головним чином позиціонована виробником як чудове рішення для домашнього використання, творчості та рукоділля, а також оснащення невеликих дизайнерських майстерень. Ця техніка може однаково ефективно виконувати функції кольорового принтера, сканера і навіть копіювального апарата. При цьому пристрій дозволяє друкувати на різних носіях, включаючи оптичні диски та наклейки для нігтів.
Завдяки технології FINE та 6 окремим чорнилом може друкувати високоякісні фотографії без полів (до 17 с для одного зображення розміром 10x15 см). БФП Canon PIXMA TS8350 має зручну сенсорну панель управління з великим 4,3-дюймовим екраном. Вбудовані модулі Bluetooth та Wi-Fi 5 з підтримкою функцій Wi-Fi Direct та AirPrint, а також підтримка популярних систем хмарного друку (Mopria, PIXMA Cloud Link, Canon PRINT Inkjet/SELPHY) забезпечують можливість прямого друку зі смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших пристроїв. Також звернемо увагу на функцію автоматичного двостороннього друку, яка може виявитися дуже зручною за потреби роздрукувати об'ємний документ.
Купити Canon PIXMA TS8350
Усі ціни 16 →Canon PIXMA TS8351 3775C026 | 1 553 zł |
Kolorowa Canon TS8351A biała DR-AW-CAN-354 | 659 zł |
Canon PIXMA TS8350 WiFi | 679 zł |
Canon PIXMA TS8351 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi 3775C026 | 749 zł |
Drukarka Canon Pixma Ts8350 Wi-Fi Duplex Tusze Xxl | 737 zł |
- Canon PIXMA TS8350 - бфп чорного кольору
- Canon PIXMA TS8351 - бфп білого кольору
- Canon PIXMA TS8352 - бфп червоного кольору