Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS8350
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Dość kompaktowy i elegancki model atramentowego kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego, pozycjonowany głównie przez producenta jako doskonałe rozwiązanie do użytku domowego, kreatywności i robótek ręcznych, a także wyposażenia małych pracowni projektowych. Ta technika może równie skutecznie wykonywać funkcje kolorowej drukarki, skanera, a nawet kopiarki. Jednocześnie urządzenie umożliwia drukowanie na różnych nośnikach, w tym na dyskach optycznych i naklejkach na paznokcie.
Dzięki technologii FINE i 6 oddzielnym atramentom może drukować wysokiej jakości zdjęcia bez obramowania (do 17 sekund w przypadku pojedynczego obrazu 10 x 15 cm). Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS8350 jest wyposażone w przyjazny dla użytkownika dotykowy panel sterowania z dużym ekranem o przekątnej 4,3 cala. Wbudowane moduły Bluetooth i Wi-Fi 5 z Wi-Fi Direct, AirPrint i obsługą popularnych systemów drukowania w chmurze (Mopria, PIXMA Cloud Link, Canon PRINT Inkjet/SELPHY) umożliwiają bezpośrednie drukowanie ze smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń. Zwróć także uwagę na funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, która może być bardzo wygodna, gdy potrzebujesz wydrukować obszerny dokument.
Kup Canon PIXMA TS8350
Wszystkie ceny 20 →Kolorowa Canon TS8351A biała DR-AW-CAN-354 | 659 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8351A | 659 zł |
Canon PIXMA TS8350 WiFi | 679 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS8351 (3775C026) | 708 zł |
- Canon PIXMA TS8350 — czarne urządzenie wielofunkcyjne
- Canon PIXMA TS8351 — białe urządzenie wielofunkcyjne
- Canon PIXMA TS8352 - czerwony mfp