Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS8350A
Zdjęcia 11 |
Najwyższej klasy atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z sześcioma oddzielnymi wkładami, 4,3-calowym ekranem dotykowym, czytnikiem kart SD i łącznością bezprzewodową Wi-Fi. Jest to potężne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które może pełnić funkcje fotograficznej drukarki atramentowej, skanera płaskiego z czujnikiem CIS o wysokiej rozdzielczości oraz kopiarki z możliwością szybkiego skalowania.
Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony do wysokiej jakości domowego drukowania zdjęć na różnych nośnikach. To dobry wybór dla pełnoprawnego osobistego cyfrowego warsztatu kreatywnego i entuzjastów fotografii. Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS8350A jest oparte na zastrzeżonym przez firmę Canon systemie drukowania zdjęć FINE z wykorzystaniem trwałych atramentów ChromaLife100.
Ta technologia zapewnia wyjątkowo ostre kontury w druku monochromatycznym i dokładne przejścia kolorów na zdjęciach i fotorealistycznych renderingach. Warto również zwrócić uwagę na imponującą prędkość drukowania — zdjęcie 10 x 15 cm bez marginesów można wydrukować w zaledwie 17 sekund. Asortyment materiałów eksploatacyjnych firmy Canon obejmuje standardowe wkłady atramentowe i wkłady o dużej pojemności (XL). Istnieje funkcja drukowania dwustronnego, bezpośredniego drukowania z gadżetów przez Wi-Fi i wyjścia na płyty CD / DVD-ROM. Aplikacja Nail Creator umożliwia tworzenie oryginalnych naklejek na paznokcie, a urządzenie MFP może drukować je na specjalnych nośnikach.
Kup Canon PIXMA TS8350A
Wszystkie ceny 45 →PIXMA TS8350A BK 4800X1200DPI 3775C078 | 907 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8351A Biało-srebrny | 659 zł |
Canon PIXMA TS8351a Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - Tusz | 949 zł |
Canon Drukarka PIXMA TS8351A EUR biała 3775C096 PPCANAXTS8351AA | 679 zł |
Kolorowa Canon PIXMA TS8352A czerwony DR-AW-CAN-375 | 1 149 zł |