Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G640 (4620C009)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Debiutujące w 2021 roku, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Canona jest jednym z debiutanckich rozwiązań firmy wykorzystujących 6-kolorowy system atramentów ChromaLife100. Według producenta rozszerzona gama kolorów o szarość i czerwień poprawi jakość druku kolorowego, dzięki czemu obrazy będą bardziej kontrastowe, nasycone i efektowne. Jednocześnie fabryka CISS ma na celu obniżenie kosztów tankowania.
Canon PIXMA G640 MFP należy do kategorii rozwiązań domowych (prędkość druku do 4 str./min) i może zainteresować miłośników fotografii (drukowanie zdjęć bez obramowania jest obsługiwane z prędkością 47 sekund na zdjęcie 10x15 cm). Do digitalizacji zapewniony jest płaski skaner CIS o podstawowej rozdzielczości (600x1200 dpi) i 16-bitowej głębi kolorów, który wystarczy do skanowania dokumentów, danych z książek i czasopism itp. Miłym bonusem jest wbudowane Wi-Fi 4, które pozwala przesyłać dane „bezprzewodowo”, a także drukować bezpośrednio z urządzeń mobilnych (dzięki technologiom Wi-Fi Direct i AirPrint). A do uproszczenia sterowania należy nie tylko monochromatyczny wyświetlacz, ale także wsparcie dla asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa.
Kup Canon PIXMA G640
Wszystkie ceny 19 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G640 MegaTank Czarny | 999 zł |
Canon Drukarka PIXMA G640 4620C009 PPCANAXG6400000 | 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G640 MegaTank | 1 000 zł |
Canon Drukarka PIXMA G640 4620C009 63568 | 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G640 MegaTank | 1 000 zł |