Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF552DW (5160C011)
Wysokowydajne biurowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 do codziennego drukowania i kopiowania dużych ilości dokumentów jedno- i dwustronnych (zalecane miesięczne nakłady do 7500 stron, szczytowo do 150000 stron/miesiąc). Ten wydajny i stosunkowo kompaktowy kombajn biurowy jest w stanie pełnić funkcje szybkiej monochromatycznej drukarki laserowej z automatycznym systemem druku dwustronnego (do 43 str./min), wydajnego skanera z mechanizmem automatycznego podawania dokumentów (dostępna jest funkcja skanowania dwie strony w jednym przebiegu, 50 stron, do 43 stron/min) oraz kserokopiarka z funkcją szybkiego zoomu od 25 do 400%.
Canon i-SENSYS MF552DW jest pozycjonowany jako produkt wysokiej klasy dla średnich i dużych grup roboczych. Wbudowany kontroler Gigabit Ethernet LAN zapewnia bezproblemową integrację z szybką siecią LAN. Zintegrowany moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4 obsługuje bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych (Android i iOS). Możliwe jest również bezpośrednie przesyłanie dokumentów i obrazów z dysków USB (podłącz do przedniego złącza USB A) i poprawna współpraca z usługami w chmurze Dropbox, GoogleDrive, OneDrive. Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje z wkładami Canon 056L (wydajność 5100 stron), Canon 056 (10000 stron) oraz Canon 056H (21000 stron). Pojemność standardowej kasety na papier (550 stron) można rozszerzyć do 2300 stron.
Kup Canon i-SENSYS MF552DW
Wszystkie ceny 15 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS MF552dw MF 552dw 552 dw - Multifunction pr | 3 865 zł |
Canon i-SENSYS MF552dw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny | 2 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF552dw | 2 799 zł |
Canon i-SENSYS MF552DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 43 stron/min 5160C011 | 3 107 zł |