БФП Canon i-SENSYS MF754CDW
Відео 2Фото 5 |
Просунуте, продуктивне та повнофункціональне БФП з принтером, сканером, копіром та факсом. Це кольорова лазерна модель, яка здатна приємно здивувати високою якістю друку (1200х1200 dpi) та скануванням з гарною передачею кольору (24 біт). У пристрій інтегрована система автоматичної синхронізації з хмарним сховищем, є розширена підтримка мобільного друку. Апарат має 5-дюймовий сенсорний екран планшетного типу.
Сенсорний блок налаштування легко персоналізується під потреби кожної робочої групи. Офісне БФП Canon i-SENSYS MF754CDW дозволяє повністю автоматизувати процес сканування та копіювання документації. У цій моделі передбачено механізм автоподачі документів, є опція двостороннього сканування за один прохід. Найширші функціональні можливості не заважають пристрою залишатися легким та компактним. У наборі зі стандартним приймальним лотком на 300 аркушів БФП має розміри лише 425x461x430 мм. Модель комплектується лазерним друкарським блоком на чотири тонер-картриджі, передбачена можливість встановлення картриджів збільшеної ємності. Серед іншого багатофункціональний пристрій має систему факсимільного зв'язку, що дозволяє приймати факси та відповідати на дзвінки.
Купити Canon i-SENSYS MF754CDW
Усі ціни 23 →Canoni-SENSYS MF754CDW Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 5455C009 | 2 678 zł |
Canon i-SENSYS MF754Cdw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne z faksem - Kolor | 1 999 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF754Cdw 5455C009 PPCANLX75400000 | 1 899 zł |
Kolorowa Canon i-SENSYS MF754CDW DR-LWK-CAN-028 | 1 849 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF754Cdw 5455C009 94036 | 1 899 zł |