БФП Canon PIXMA G2410
Відео 4Фото 6 |
Кольоровий струйний багатофункціональний пристрій від провідного японського виробника подібного офісного обладнання. Являє собою комбінацію принтера, сканера і копіювального апарата в одному порівняно компактному корпусі. Головною відмітною особливістю цієї моделі стала штатна система безперервної подачі чорнила. Вона забезпечує більш ніж значний об'єм друку (до 6000 стор в монохромі і до 7000 стор в кольорі), що дає значне зниження собівартість відбитків (порівняно з принтерами, обладнаними картриджами з друкуючою головкою).
Завдяки використанню сучасної фірмової технології струменевого друку, БФП Canon PIXMA G2410 здатний виводити фотореалістичну повнокольорову графіка і друкувати фотографії без полів (необхідний спеціальний папір). Високої оцінки заслуговує і монохромний друк документів, який може виконуватися зі швидкістю до 9 стор/хв. Вбудований планшетний CIS-сканер має максимальну оптичну роздільну здатність 600х1200 dpi і робить можливим оперативне копіювання кольорових і ч/б-зображень. БФП добре пристосований для роботи з папером різної щільності від тонкого (75 г/м²) до фотопаперу (275 г/м²). Підключення до ПК або ноутбука виконується по інтерфейсу USB 2.0, комплектується кабелем. Має просту і зрозумілу систему управління з LCD-екраном, компактні розміри і стриманий зовнішній дизайн. Легко розміщується в домашньому інтер'єрі.
Купити Canon PIXMA G2410
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G2410 2313C009 | 680 zł |
Canon PIXMA G2410 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI 8,8 2313C009 | 612 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CANON PIXMA G2410 MFP inkjet color A4 3-in-1 mono 8. | 842 zł |
Canon PIXMA G2410 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI 8,8 2313C009 | 612 zł |
Canon PIXMA G2410 | 842 zł |