БФП Canon MAXIFY GX1040
Фото 16 |
Енергоефективний кольоровий струменевий та багатофункціональний пристрій 3-в-1, який здатний відігравати роль кольорового повнодуплексного принтера (в т.ч. побутового фотопринтера), планшетного сканера зі швидкодіючим CIS-сенсором та копіювального апарату зі зручною функцією швидкого масштабування. Головною особливістю цієї моделі стала фірмова штатна система безперервної подачі чорнила Canon GI-56 (СНПЧ) з великими ємностями, що забезпечують низьку вартість відбитка для підвищених обсягів виведення.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії лінійки Canon MegaTank 2023 року. Призначена для активної експлуатації в умовах малого/домашнього офісу. Багатофункціональний пристрій Canon MAXIFY GX1040 відрізняється високим ступенем інтеграції значної кількості корисних функцій в одному компактному корпусі, що дозволяє суттєво зменшити площу, яку займає оргтехніка на робочому місці та оптимально організувати робочий процес.
Висока якість термічного струминного друку Canon у комплексі з демократичною вартістю витратних матеріалів може стати ключовим фактором при виборі багатофункціонального пристрою для об'ємів друку до 2000 стор/міс. Таке БФП забезпечує гідну швидкість виведення, а завдяки вбудованому дводіапазонному контролеру інтерфейсу Wi-Fi 5 ця модель підтримує мережевий друк "по повітрю", в т.ч. з мобільних пристроїв (Android та iOS).
Купити Canon MAXIFY GX1040
Усі ціни 17 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX1040 MegaTank Biało-czarny | 1 099 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX1040 EUM/EMB 6169C007 PPCANAXGX10 | 1 099 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX1040 MegaTank DR-AW-CAN-402 | 1 099 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX1040 EUM/EMB 6169C007 121162 | 1 099 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX1040 EUM/EMB 6169C007 121162 | 1 099 zł |