БФП Canon MAXIFY GX6040 (4470C009)
Відео 3Фото 7 |
Багатофункціональний пристрій компанії Canon в 2021 році поповнив фірмову лінійку MAXIFY, в якій представлені високопродуктивні рішення для бізнесу. Модель поєднує можливості струменевого кольорового принтера з підтримкою двостороннього друку, копіювального центру і сканера з системою автоматичної подачі оригіналів на 50 аркушів. Важливою особливістю приладу є СНПЧ з багаторазовими чорнильницями, що забезпечують зниження собівартості роздруківки на тлі застосування картриджів.
Ресурс Canon MAXIFY GX6040 при одній повній заправці становить не менше 6000 сторінок для чорно-білого формату і від 14000 стор - для кольорового (роздільна здатність до 1200х600 dpi при друку і до 1200х1200 dpi при скануванні). Готовність до серйозних обсягів роботи підтверджують як хороші швидкісні параметри (до 24 монохромних сторінок в хвилину), так і заявлений максимальний ресурс, що становить 45 тисяч відбитків на місяць. З інших особливостей приладу слід виділити наявність 2.7-дюймового сенсорного дисплея з можливістю зміни кута нахилу, а також велика кількість інтерфейсів підключення: USB доповнює LAN-порт і підтримка бездротових технологій передачі даних, включаючи AirPrint.
Купити Canon MAXIFY GX6040
Усі ціни 24 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX6040 MegaTank Biało-czarny | 1 639 zł |
Canon Maxify GX6040 4470C009 PPCANAXGX604000 | 1 699 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX6040 MegaTank DR-AW-CAN-370 | 1 669 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX6040 MegaTank | 1 639 zł |
Canon Maxify GX6040 4470C009 63239 | 1 699 zł |