БФП Canon i-SENSYS MF651CW
Повнокольоровий багатофункціональний лазерний пристрій формату «3-в-1», представлений на ринку в 2023 році. Модель позиціонується виробником у середній ціновий діапазон і може стати хорошим вибором для офісного використання та оснащення малих робочих груп. Насамперед звернемо увагу на те, що цей пристрій відрізняється одностороннім друком та одностороннім скануванням. Але при цьому БФП може похвалитися гарною швидкістю роздруківки та сканування – 18 стор/хв.
Якість монохромного та повнокольорового роздруківки досягає 1200х1200 dpi. Подібному багатофункціональному пристрою можна довірити створення будь-яких рекламних матеріалів, на кшталт брошур та буклетів, а також ділових документів. У цій моделі є окремий лоток для паперу підвищеної густини (до 200 г/м²). Лазерне кольорове БФП Canon i-SENSYS MF651CW може підключатися до комп'ютера або корпоративної мережі як по Ethernet, так і Wi-Fi.
Передбачена можливість прямої синхронізації із хмарним сховищем. Підтримка мобільного друку дозволяє взаємодіяти з друкованою технікою без комп'ютера безпосередньо через смартфон або планшет. Є опція прямого друку з USB-накопичувача. Панель управління представлена повнокольоровим сенсорним екраном на 5″. Лазерна друкуюча головка оснащена чотирма тонер-картриджами. Обробка завдань друку здійснюється двоядерним процесором 800 МГц. Існує 1 ГБ оперативної пам'яті.
Купити Canon i-SENSYS MF651CW
Усі ціни 22 →Canon i-SENSYS MF651Cw - multifunktion 5158C009 | 1 419 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-Sensys MF651CW Biało-czarny | 1 299 zł |
Canon i-SENSYS MF651Cw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Kolor - Laser | 1 399 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MF651CW 5158C009 PPCANLX65100000 | 1 299 zł |
Kolorowa Canon i-Sensys MF651Cw DR-LWK-CAN-027 | 1 339 zł |