БФП Canon i-SENSYS MF552DW (5160C011)
Офісний високопродуктивний лазерний багатофункціональний пристрій 3-в-1 для щоденного друку та копіювання великих об'ємів одно- та двосторонніх документів (рекомендований місячний об'єм до 7500 стор, піковий до 150000 стор/міс). Цей потужний та порівняно компактний офісний комбайн здатний виконувати функції швидкісного монохромного лазерного принтера з системою автоматичного дуплексного друку (до 43 стор/хв), продуктивного сканера з механізмом автоподачі оригіналів (є функція сканування двох сторін за один прохід, 50 стор, до 43 стор хв) та копіювального апарату з функцією швидкого масштабування від 25 до 400%.
Canon i-SENSYS MF552DW позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для обслуговування середніх/великих робочих груп. Для повноцінної інтеграції в локальну мережу, що швидко діє, передбачений вбудований контролер Gigabit Ethernet LAN. Завдяки інтегрованому бездротовому модулю стандарту Wi-Fi 4 підтримується прямий друк із мобільних пристроїв (Android та iOS).
Також можливе безпосереднє виведення документів та зображень з USB-носіїв (підключаються до фронтального роз'єму USB A) та коректна робота з хмарними сервісами Dropbox, GoogleDrive, OneDrive. БФП працює з картриджами Canon 056L (ресурс 5100 стор), Canon 056 (10000 стор) та Canon 056Н (21000 стор). Ємність стандартної касети для подачі паперу (550 стор) може бути збільшена до 2300 стор.
Купити Canon i-SENSYS MF552DW
Усі ціни 11 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS MF552dw MF 552dw 552 dw - Multifunction pr | 3 865 zł |
Canon i-SENSYS MF552dw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny | 2 999 zł |
Canon i-SENSYS MF552DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 43 stron/min 5160C011 | 3 106 zł |
Canon I-Sensys Mf552Dw | 3 337 zł |
Canon i-SENSYS MF552dw Gwarancja 3 lata* | 3 199 zł |