БФП Canon PIXMA TS7450A
Відео 3Фото 12 |
Багатофункціональний струменевий пристрій формату А4 здатний виконувати функції швидкодіючого кольорового повнодуплексного принтера, планшетного CIS-сканера з пристосуванням автоматичної подачі оригіналів до 35 стор і копіювального апарату з можливістю швидкого масштабування. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який орієнтований на домашнє використання або задоволення потреб малого офісу.
Від бюджетних струменевих БФП відрізняється використанням чорнильних картриджів Canon Fine з технологією ChromaLife100, що позитивно позначається на якості фотодруку. Також варто відзначити підтримку актуального бездротового інтерфейсу Wi-Fi 4. БФП Canon PIXMA TS7450A забезпечує традиційно високу якість (до 4800x1200 dpi з фірмовою оптимізацією), а також значну швидкість монохромної (до 13 стор/хв) та кольорової (до 6,8 стр/хв) хв) друку.
Фотовиведення вимагає більше часу – фотографія 10х15 друкується за 43 с. Завдяки безкоштовному додатку Canon PRINT, мобільні гаджети, що працюють під керуванням операційних систем Android та iOS, можуть відправляти завдання на друк прямо «по повітрю» (через Wi-Fi). Також потрібно відзначити зручну технологію автоматичного визначення ширини паперу та підтримку друку фотографій без полів. Доступні картриджі звичайної (до 180 стор) та підвищеної ємності XL (до 400 стор), що дозволяють знизити витрати на обслуговування та скоротити можливі простої.
Купити Canon PIXMA TS7450A
Усі ціни 32 →Canon Pixma TS7450a TS 7450a 7450 a Print Copy Scan Cloud 4800 x 1200 dpi | 720 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS7451a Biały | 449 zł |
Kolorowa Canon PIXMA TS7451A biały DR-AW-CAN-374 | 439 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS7450A | 430 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS7450A | 430 zł |
- Canon PIXMA TS7450A - мфу черного цвета
- Canon PIXMA TS7451A - мфу белого цвета