БФП Canon MAXIFY GX4040 (5779C009)
Фото 9 |
Порівняно доступний кольоровий струменевий багатофункціональний пристрій формату А4, який здатний виконувати функції повноцінного дуплексного принтера, планшетного сканера, монохромного/кольорового копіювального апарату та факсу. Головною особливістю цієї моделі стала встановлена заводська система безперервної подачі чорнила (СНПЧ) з великими чорнильними ємностями для підвищених обсягів виведення та помірної вартості відбитків.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із сімейства Canon MegaTank зразка 2023 року, призначений для використання у малому/середньому офісі. Завдяки високому ступеню інтеграції великої кількості корисних функцій у порівняно невеликому корпусі, БФП Canon MAXIFY GX4040 дозволяє зменшити площу, яку займає техніка на робочих місцях і оптимізувати роботу офісу. Бездоганна якість термічного струминного друку Canon у зв'язці з доступною вартістю чорнила буде важливим фактором при виборі багатофункціонального пристрою для місячних об'ємів друку до 3000 стор/міс (пікове навантаження до 33000 сторінок/міс). Також варто відзначити гідну швидкість виведення (ч/б 18 стор/хв), яка цілком можна порівняти з недорогими лазерними принтерами. Інтегрований модуль бездротового інтерфейсу Wi-Fi 5 дозволяє приймати завдання друку з мобільних гаджетів "по повітрю". Місткість резервуарів СНПЧ дає можливість на одній виводити до 6000 ч/б стор і до 14000 стор у кольорі.
Купити Canon MAXIFY GX4040
Усі ціни 16 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX4040 MegaTank Biało-czarny | 1 449 zł |
Canon Drukarka Maxify GX4040 5779C009 PPCANAXGX404000 | 1 499 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX4040 MegaTank DR-AW-CAN-395 | 1 470 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX4040 MegaTank | 1 449 zł |
Canon Drukarka Maxify GX4040 5779C009 103902 | 1 499 zł |