Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX4040 (5779C009)
Zdjęcia 9 |
Stosunkowo niedrogie, kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie A4, które jest w stanie realizować funkcje pełnowartościowej drukarki dwustronnej, skanera płaskiego, kopiarki monochromatycznej/kolorowej oraz faksu. Główną cechą tego modelu był fabrycznie zainstalowany system ciągłego zasilania atramentem (CISS) z dużymi zbiornikami z atramentem, umożliwiający zwiększenie wydajności i umiarkowany koszt wydruków.
Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej z rodziny Canon MegaTank 2023, przeznaczony do użytku w małych/średnich biurach. Dzięki wysokiemu stopniowi integracji dużej liczby przydatnych funkcji w stosunkowo małej obudowie urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX4040 pozwala zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez sprzęt w miejscu pracy i zoptymalizować pracę biurową.
Nienaganna jakość termicznego druku atramentowego firmy Canon w połączeniu z przystępną ceną atramentu będzie ważnym czynnikiem przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego do miesięcznych nakładów druku do 3000 str./min (obciążenie szczytowe do 33 000 str./min). Warto też zwrócić uwagę na przyzwoitą prędkość wydruku (b/w 18 str./min), która jest porównywalna z niedrogimi drukarkami laserowymi. Zintegrowany moduł interfejsu bezprzewodowego Wi-Fi 5 umożliwia bezprzewodowe odbieranie zadań drukowania z gadżetów mobilnych. Pojemność zbiorników CISS umożliwia wydruk do 6000 stron czarno-białych i do 14 000 stron kolorowych na jednym wydruku.
Kup Canon MAXIFY GX4040
Wszystkie ceny 17 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX4040 MegaTank Biało-czarny | 1 449 zł |
Canon Drukarka Maxify GX4040 5779C009 PPCANAXGX404000 | 1 499 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX4040 MegaTank DR-AW-CAN-395 | 1 470 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX4040 MegaTank | 1 449 zł |
Canon Drukarka Maxify GX4040 5779C009 103902 | 1 499 zł |