БФП Canon PIXMA TR4650
Відео 7Фото 10 |
Доступний та порівняно компактний багатофункціональний струменевий пристрій 4-в-1 з монохромним LED-екраном, вбудованим бездротовим модулем W-Fi та підтримкою технологій хмарного друку. Є універсальним комбайном, який може виконувати функції кольорового струминного принтера формату А4 з автоматичним двостороннім друком, планшетного CIS-сканера з механізмом автоподачі багатосторінкових оригіналів (до 20 стор), факсу та цифрового копіювального апарату з можливістю швидкого масштабування від 25 до 4.
Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, який може успішно використовуватись у межах малого офісу. Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TR4650 використовує фірмову технологію високоякісного струминного друку з двома окремими друкуючими картриджами для чорних і кольорових чорнил Canon Fine, які виробляються тільки в Японії. Чорнило та друкуюча головка об'єднані в одному корпусі, що спрощує заміну та підвищує загальну надійність системи.
Технологія Canon забезпечує чіткий контур при ч/б друку та точну передачу переходів кольорів при виведенні бізнес-графіки, фотореалістичних візуалізацій та фотографій (підтримується друк без полів, 10х16 за 65 сек). Надійний механізм забезпечує помірно продуктивну чорно-білу (9 стор/хв) та кольоровий друк (4 стор/хв). Бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 4 дозволяє друкувати фотографії безпосередньо з гаджетів, мобільних пристроїв та сумісних фотокамер.
Купити Canon PIXMA TR4650
Усі ціни 21 →Canon PIXMA TR4651 Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z faksem - Kolor - | 369 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TR4651 (5072C026) | 339 zł |
Canon PIXMA TR4651 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi 5072C026 | 267 zł |
Canon TR4651 WiFi Duplex 3w1 | 185 zł |
Canon PIXMA TR4651 biała | 363 zł |