Картридж Canon PG-545/CL-546 8287B008
Відео 1Фото 5 |
Canon PG-545/CL-546 8287B008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Canon PG-545/CL-546 8287B008
Ціни на Canon PG-545/CL-546 8287B008 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | від 178 zł | 2 пропозиції | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | від 79 zł | 26 пропозицій | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | від 204 zł | 18 пропозицій | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | від 317 zł | 3 пропозиції | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B015 | від 351 zł | 1 пропозиція | ||
Canon CL-546 8289B001 | від 71 zł | 35 пропозицій | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | від 59 zł | 42 пропозиції | ||
Canon PG-545 8287B001 | від 60 zł | 38 пропозицій | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | від 59 zł | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →