Картридж Canon PG-545XL 8286B001
Відео 1Фото 5 |
Canon PG-545XL 8286B001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PG-545XL 8286B001
Усі ціни 55 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gorilla-Ink zestaw 2 kartridży kompatybilnych z Canon PG-545 XL i PG-546 X | 203 zł |
CANON Tusz CANON PG-545XL Czarny | 110 zł |
Canon Tusz PG-545 BLACK XL 8286B001 ERCANPG54500001 | 91 zł |
Oryginał Canon PG 545 XL czarny ME-AT-CAN-177 | 140 zł |
Tusz CANON PG-545 XL Czarny 15 ml 8286B001 | 95 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Canon PG-545XL 8286B001
Ціни на Canon PG-545XL 8286B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | від 79 zł | 24 пропозиції | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | від 189 zł | 1 пропозиція | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | від 201 zł | 18 пропозицій | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | від 320 zł | 2 пропозиції | ||
Canon CL-546 8289B001 | від 71 zł | 35 пропозицій | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | від 59 zł | 48 пропозицій | ||
Canon PG-545 8287B001 | від 60 zł | 38 пропозицій | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | від 59 zł | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →