Wkład drukujący Canon PG-545XL 8286B001
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Canon PG-545XL 8286B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PG-545XL 8286B001
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorilla-Ink zestaw 2 kartridży kompatybilnych z Canon PG-545 XL i PG-546 X | 203 zł |
CANON Tusz CANON PG-545XL Czarny | 110 zł |
Canon PG-545XL / 8286B001 High Black - Kartrid? z tuszem Czarny | 125 zł |
Canon Tusz PG-545 BLACK XL 8286B001 ERCANPG54500001 | 91 zł |
Oryginał Canon PG 545 XL czarny ME-AT-CAN-177 | 140 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon PG-545XL 8286B001
Ceny na Canon PG-545XL 8286B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545 8287B001 | od 60 zł | 39 oferty | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | od 59 zł | 60 oferty | ||
Canon CL-546 8289B001 | od 71 zł | 36 oferty | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | od 59 zł | 49 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | od 79 zł | 25 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | od 179 zł | 2 oferty | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | od 201 zł | 20 oferty | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B015 | od 321 zł | 1 oferta | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | od 320 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →