Wkład drukujący Canon PG-545 8287B001
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Canon PG-545 8287B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PG-545 8287B001
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Tusz CANON PG-545 Czarny | 78 zł |
Canon PG-545 / 8287B001 Black - Kartrid? z tuszem Czarny | 95 zł |
Canon Tusz PG-545 BLACK 8287B001 ERCANPG54500000 | 65 zł |
Oryginał Canon PG-545 ME-AT-CAN-0025 | 87 zł |
Tusz CANON PG-545 Czarny 8 ml 8287B001 | 70 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon PG-545 8287B001
Ceny na Canon PG-545 8287B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545 8287B001 | od 60 zł | 51 oferta | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | od 70 zł | 49 oferty | ||
Canon CL-546 8289B001 | od 71 zł | 32 oferty | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | od 70 zł | 44 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | od 114 zł | 23 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | od 179 zł | 1 oferta | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | od 203 zł | 10 oferty | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | od 334 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →