Картридж Canon PG-545/CL-546 8287B005
Відео 1Фото 5 |
Canon PG-545/CL-546 8287B005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PG-545/CL-546 8287B005
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon PG-545XL/CL-546XL 2-pak wkład atramentowy 2448528 | 218 zł |
CANON Wkłady atramentowe CANON PG-545/CL-546 Czarny, Kolorowy | 180 zł |
Canon PG-545/CL-546 / 8287B005 Multipack - Kartrid? z tuszem Kolor (cyjan, | 195 zł |
Zestaw tuszów CANON PG-545 / CL-546 Czarny 8ml, Kolorowy 9 ml 8287B005 | 180 zł |
Zestaw tuszów CANON PG-545 / CL-546 Czarny 8ml, Kolorowy 9 ml 8287B005 | 180 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Canon PG-545/CL-546 8287B005
Ціни на Canon PG-545/CL-546 8287B005 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | від 79 zł | 25 пропозицій | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | від 179 zł | 2 пропозиції | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | від 201 zł | 20 пропозицій | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | від 320 zł | 3 пропозиції | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B015 | від 321 zł | 1 пропозиція | ||
Canon CL-546 8289B001 | від 71 zł | 36 пропозицій | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | від 59 zł | 49 пропозицій | ||
Canon PG-545 8287B001 | від 60 zł | 39 пропозицій | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | від 59 zł | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →