Wkład drukujący Canon PG-545/CL-546 8287B005
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Canon PG-545/CL-546 8287B005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PG-545/CL-546 8287B005
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PG-545XL/CL-546XL 2-pak wkład atramentowy 2448528 | 218 zł |
CANON Wkłady atramentowe CANON PG-545/CL-546 Czarny, Kolorowy | 180 zł |
Zestaw tuszów CANON PG-545 / CL-546 Czarny 8ml, Kolorowy 9 ml 8287B005 | 180 zł |
Canon PG-545/CL-546 Multipack | 162 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon PG-545/CL-546 8287B005
Ceny na Canon PG-545/CL-546 8287B005 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545 8287B001 | od 60 zł | 38 oferty | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | od 59 zł | 59 oferty | ||
Canon CL-546 8289B001 | od 71 zł | 35 oferty | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | od 59 zł | 48 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | od 79 zł | 24 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | od 189 zł | 1 oferta | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | od 201 zł | 18 oferty | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | od 320 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →