Wkład drukujący Canon CL-546XL 8288B001
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Canon CL-546XL 8288B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon CL-546XL 8288B001
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Tusz CANON CL-546XL Kolor Cyjan, Magenta, Żółty | 120 zł |
Canon Tusz CL-546 COLOR XL 8288B001 ERCANCL54600001 | 93 zł |
Oryginał Canon CL 546 XL kolor ME-AT-CAN-178 | 130 zł |
Tusz CANON CL-546 Kolorowy 13 ml 8288B001 | 99 zł |
Canon Tusz CL-546 COLOR XL 8288B001 35446 | 116 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon CL-546XL 8288B001
Ceny na Canon CL-546XL 8288B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545 8287B001 | od 60 zł | 38 oferty | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | od 59 zł | 58 oferty | ||
Canon CL-546 8289B001 | od 71 zł | 35 oferty | ||
Canon CL-546XL 8288B001 | od 59 zł | 47 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | od 79 zł | 24 oferty | ||
Canon PG-545/CL-546 8287B008 | od 189 zł | 1 oferta | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B006 | od 201 zł | 18 oferty | ||
Canon PG-545XL/CL-546XL 8286B013 | od 320 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →