Wkład drukujący Canon PG-37 2145B005
Canon PG-37 2145B005 czarne 219 str. trójkolorowy 205 str. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PG-37 2145B005
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PG-37 / 2145B001 Black - Kartrid? z tuszem Czarny | 86 zł |
Oryginał Canon PG 37 czarny ME-AT-CAN-057 | 74 zł |
Tusz CANON PG-37 Czarny 11 ml 2145B001 | 74 zł |
Tusz CANON PG-37 czarny | 74 zł |
Canon 2145B001 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny 2145B001 | 67 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Canon PG-37 2145B005
Ceny na Canon PG-37 2145B005 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-37 2145B005 | od 65 zł | 27 oferty | ||
Canon CL-38 2146B005 | od 76 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →