Картридж Canon PG-540/CL-541 5225B012
Фото 4 |
Canon PG-540/CL-541 5225B012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Canon PG-540/CL-541 5225B012
Ціни на Canon PG-540/CL-541 5225B012 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-540/CL-541 5225B006 | від 130 zł | 20 пропозицій | ||
Canon PG-540/CL-541 5225B012 | від 217 zł | 2 пропозиції | ||
Canon PG-540/CL-541 5225B013 | від 179 zł | 6 пропозицій | ||
Canon PG-540L/CL-541XL 5224B007 | від 224 zł | 7 пропозицій | ||
Canon CL-541 5227B001 | від 89 zł | 25 пропозицій | ||
Canon CL-541XL 5226B004 | від 67 zł | 23 пропозиції | ||
Canon PG-540 5225B001 | від 70 zł | 33 пропозиції | ||
Canon PG-540L 5224B001 | від 91 zł | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →