Картридж Canon PFI-320MBK 2889C001 (2889C001)
Canon PFI-320MBK 2889C001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PFI-320MBK 2889C001
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tusz Canon Canon PFI320C Cyan 300 ml 2891C001 | 625 zł |
Tusz Canon Tusz PFI-320 C (Cyan) | 610 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-320MBK (2889C001) (Czarny matowy) - DARMOW | 680 zł |
Oryginalny tusz PFI320MBK czarny matowy wydajny marki Canon 2889C001 | 700 zł |
PFI-320C Tusz Cyan Błękitny Oryginalny | 585 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості картриджа Canon PFI-320MBK 2889C001:
- Об'єм - 300 мл
Модификації Canon PFI-320MBK 2889C001
Ціни на Canon PFI-320MBK 2889C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-320C 2891C001 | від 622 zł | 2 пропозиції | ||
Canon PFI-320Y 2893C001 | від 622 zł | 2 пропозиції | ||
Canon PFI-320MBK 2889C001 | від 565 zł | 11 пропозицій | ||
Canon PFI-320M 2892C001 | від 565 zł | 21 пропозиція | ||
Canon PFI-320BK 2890C001 | від 565 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →