Wkład drukujący Canon PFI-320MBK 2889C001 (2889C001)
Canon PFI-320MBK 2889C001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-320MBK 2889C001
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tusz Canon Canon PFI320C Cyan 300 ml 2891C001 | 625 zł |
Tusz Canon Tusz PFI-320 C (Cyan) | 610 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-320MBK (2889C001) (Czarny matowy) - DARMOW | 680 zł |
Oryginalny tusz PFI320MBK czarny matowy wydajny marki Canon 2889C001 | 700 zł |
PFI-320C Tusz Cyan Błękitny Oryginalny | 585 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-320MBK 2889C001:
- Pojemność - 300 ml.
Modyfikacje Canon PFI-320MBK 2889C001
Ceny na Canon PFI-320MBK 2889C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-320BK 2890C001 | od 565 zł | 11 oferty | ||
Canon PFI-320MBK 2889C001 | od 565 zł | 11 oferty | ||
Canon PFI-320M 2892C001 | od 565 zł | 21 oferta | ||
Canon PFI-320C 2891C001 | od 622 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-320Y 2893C001 | od 622 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →