Wkład drukujący Canon PFI-320BK 2890C001 (2890C001)
Canon PFI-320BK 2890C001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-320BK 2890C001
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PFI-320 / 2892C001 Magenta - Kartrid? z tuszem Magenta | 483 zł |
Tusz Canon Canon PFI320M Magenta 300 ml 2892C001 | 625 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-320BK (2890C001) (Czarny) - DARMOWA DOSTAW | 660 zł |
Canon oryginalny ink / tusz PFI320M, magenta, 300ml, 2892C001, Canon TM-20 | 626 zł |
Tusz Canon PFI-320BK do TM-200/TM205 | 300ml (CF2890C001) Black | 644 zł |
pokaż 15 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-320BK 2890C001:
- Pojemność - 300 ml.
Modyfikacje Canon PFI-320BK 2890C001
Ceny na Canon PFI-320BK 2890C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-320BK 2890C001 | od 483 zł | 20 oferty | ||
Canon PFI-320MBK 2889C001 | od 522 zł | 6 oferty | ||
Canon PFI-320M 2892C001 | od 561 zł | 16 oferty | ||
Canon PFI-320C 2891C001 | od 622 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-320Y 2893C001 | od 622 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →