Картридж TB Print TBC-PG545B
TB Print TBC-PG545B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TB Print TBC-PG545B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545B BK r | 63 zł |
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545B BK r | 77 zł |
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545B BK r | 63 zł |
Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545B BK ref. | 73 zł |
Модификації TB Print TBC-PG545B
Ціни на TB Print TBC-PG545B |
---|---|---|---|---|
TB Print TBC-CL546CR | від 70 zł | 6 пропозицій | ||
TB Print TBC-CL546XLCR | від 75 zł | 7 пропозицій | ||
TB Print TBC-PG545B | від 63 zł | 4 пропозиції | ||
TB Print TBC-PG545XLB | від 79 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →