БФП Canon i-SENSYS MF655CDW
Повністю кольорове лазерне БФП з двостороннім скануванням та дуплексним друком. Модель представлена на ринку в 2023 році, позиціонується виробником в середній ціновий сегмент і може стати відмінним вибором для малих і середніх робочих груп. Пристрій легко інтегрується у середовище хмарних сховищ: Google Диска, DropBox та OneDrive, забезпечуючи безпечний та швидкий доступ до сканів та текстових документів у режимі 24/7.
Також передбачена сумісність із сервісами для мобільного друку: Canon PRINT Business, AirPrint та Mopria. Сенсорний екран на 5″ відкриває доступ до безлічі сценаріїв використання пристрою, дозволяючи, наприклад, одним натисканням кнопки запускати складні сценарії: скан з відправкою на e-mail, копіювання пакетів документації, роздруківка робочих форм та ін. Офісне БФП дозволяє адміністратору легко обмежувати коло користувачів, для чого можна використовувати PIN-код, так і NFC-ідентифікацію мобільних пристроїв. Серед іншого звернемо увагу на те, що ця модель демонструє високу продуктивність та гарну якість друку. Швидкість друку текстової документації становить 21 стор/хв. Роздільна здатність друкованого блоку знаходиться на рівні 1200х1200 dpi. Лазерна головка використовує чотири картриджі. Ресурс чорно-білого тонер-картриджа сягає 1350 сторінок, а кольорових – по 1250 сторінок.
Купити Canon i-SENSYS MF655CDW
Усі ціни 20 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS MF655Cdw MF 655Cdw 655 Cdw Multifunctional | 2 104 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-Sensys MF655Cdw Biało-czarny | 1 459 zł |
Canon Urządzenie multifunkcyjne MF655CDW 5158C004 PPCANLX65500000 | 1 499 zł |
Kolorowa Canon i-SENSYS MF655CDW DR-LWK-CAN-025 | 1 459 zł |
Canon Urządzenie multifunkcyjne MF655CDW 5158C004 102108 | 1 499 zł |