Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF655CDW
Pełnokolorowa laserowa drukarka wielofunkcyjna z dwustronnym skanowaniem i drukowaniem dwustronnym. Model zaprezentowany na rynku w 2023 roku jest pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym i może służyć jako doskonały wybór dla małych i średnich grup roboczych. Urządzenie łatwo integruje się ze środowiskiem przechowywania w chmurze: Google Drive, DropBox i OneDrive, zapewniając bezpieczny i szybki dostęp do skanów i dokumentów tekstowych 24/7.
Zapewnia również kompatybilność z usługami drukowania mobilnego: Canon PRINT Business, AirPrint i Mopria. Dotykowy ekran o przekątnej 5″ otwiera dostęp do wielu scenariuszy użytkowania urządzenia, pozwalając np. na uruchamianie skomplikowanych scenariuszy za naciśnięciem jednego przycisku: skanowanie na e-mail, kopiowanie pakietów dokumentacji, drukowanie formularzy pracy itp. Office MFP Canon i-SENSYS MF655CDW pozwala administratorowi w łatwy sposób ograniczyć krąg użytkowników, dla których można wykorzystać zarówno kod PIN, jak i identyfikację NFC urządzeń mobilnych. Między innymi zwróćmy uwagę na to, że model ten charakteryzuje się wysoką wydajnością i dobrą jakością druku. Szybkość drukowania dokumentacji tekstowej wynosi 21 str./min. Rozdzielczość drukowanego bloku jest na poziomie 1200x1200 dpi. Głowica lasera wykorzystuje cztery wkłady. Zasób czarno-białej kasety z tonerem sięga 1350 stron, a kolor - 1250 stron.
Kup Canon i-SENSYS MF655CDW
Wszystkie ceny 20 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS MF655Cdw MF 655Cdw 655 Cdw Multifunctional | 2 104 zł |
Canon Urządzenie multifunkcyjne MF655CDW 5158C004 PPCANLX65500000 | 1 499 zł |
Kolorowa Canon i-SENSYS MF655CDW DR-LWK-CAN-025 | 1 459 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF655Cdw 3w1 | 1 600 zł |
Canon Urządzenie multifunkcyjne MF655CDW 5158C004 102108 | 1 499 zł |