Принтер Canon i-SENSYS LBP325X
Продуктивний і швидкодрукуючий лазерний монохромний принтер, який може стати хорошим рішенням для оснащення середніх і навіть великих офісних просторів — щомісячний ресурс друку цього принтера досягає чудових 150 тис. стор. . Крім чудової «витривалості», лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP325X може похвалитися також високою швидкістю друку - аж до 43 стор/хв для формату А4 і до 65 стор/хв для формату А5, при цьому на підготовку першого відбитка пристрою необхідно всього 6 с.
. Збільшити швидкість та продуктивність пристрою дозволяє також функція автоматичного двостороннього друку. Також пристрій комплектується картриджем збільшеної ємності (моделі 3007C002 або 3008C002), що забезпечує створення до 11 тис. відбитків на одному заряді. Техніка може підключатися безпосередньо до конкретного ноутбука або персонального комп'ютера через USB-порт, а також до існуючої локальної мережі через інтерфейс LAN. Опціонально пристрій може комплектуватись лотком для подачі буками об'ємом 2300 стор.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon i-SENSYS LBP325X
Усі ціни 9 →Canon i-SENSYS LBP325x - printer - S/H 3515C004 | 1 945 zł |
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP325x (3515C004) | 1 647 zł |
Canon i-SENSYS LBP325x 600 x 600 DPI A4 3515C004 | 1 677 zł |
Canon I-Sensys Lbp325X / 3515C004 | 2 549 zł |
Drukarka laserowa mono Canon LBP 325X (3515C004AA) | 2 163 zł |