Принтер Canon PIXMA PRO-200 (4280C009)
Відео 17Фото 10 |
Canon PIXMA PRO-200
Тип:кольоровий, струменевий
Формат:A3
Підключення:Wi-Fi, USB type B, LAN
Роздільна здатність друку:4800x2400 dpi
Кількість картриджів:8 шт
Всі характеристики
Характеристики PIXMA PRO-200
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PIXMA PRO-200
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon PIXMA PRO-200 - Printer - colour - ink-jet - A3 Plus up to 15 min/pa | 2 322 zł |
Canon PIXMA PRO-200 - Dostawa GRATIS! | 2 369 zł |
Drukarka CANON Pixma Pro 200 4280C009 | 2 400 zł |
Canon PIXMA PRO-200 drukarka do zdjęć Atramentowa 4800 x 4280C009 | 2 591 zł |
Canon PIXMA PRO-200 drukarka do zdjęć Atramentowa 4800 x 4280C009 | 2 591 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →