Принтер Epson WorkForce WF-100W (C11CE05403)
Відео 6Фото 10 |
Унікальний мобільний струменевий принтер з вбудованим акумулятором і можливістю бездротового друку. Забезпечує повністю автономну роботу в польових умовах, призначений для роботи в так званих мобільних офісах, наприклад в пересувних пунктах обслуговування клієнтів. Відрізняється продуманою надкомпактною конструкцією (корпус 6х31х15 см) і малою вагою (1,6 кг). Незважаючи на такі скромні габарити і щільну компоновку, являє собою повноцінну струминну систему монохромного і кольорового друку, здатну виводить до 14 чорно-білих і 11 кольорових сторінок в хвилину (в чорновому якості).
У режимі друку документів звичайної якості продуктивність знижується до 7-й і 4-х сторінок у хвилину (під час роботи від блока живлення). Потрібно відзначити, що під час роботи принтера Epson WorkForce WF-100W від акумулятора відбувається приблизно дворазове зниження швидкості. Ємності вбудованої літій-іонної досить для друку 60-80 сторінок. Зарядка виконується від комплектного блока живлення, але при його відсутності поповнити батарею можна навіть при простому підключенні до USB-порту комп'ютера. Завдяки вбудованому Wi-Fi адаптера завдання на друк можна відправляти "рв повітрю" використовуючи принтер як хост-пристрій або використовуючи технологію Wi-Fi Direct. Для друку використовуються картриджі з пігментними водостійким чорнилом і ресурсом 250 стор. ч/б і 200 стор.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson WorkForce WF-100W
Усі ціни 21 →Kolorowa Epson WorkForce WF-100W DR-A-EPS-048 | 1 069 zł |
Drukarka EPSON WorkForce WF-100W | 1 069 zł |
Drukarka atramentowa EPSON Workforce WF-100W C11CE05403 | 1 608 zł |
Drukarka EPSON WorkForce WF-100W | 1 069 zł |
Epson WF-100W (w magazynie!) | 1 299 zł |