Drukarka Canon PIXMA PRO-200 (4280C009)
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Canon PIXMA PRO-200
Rodzaj:kolorowa, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:Wi-Fi, USB type B, LAN
Rozdzielczość druku:4800x2400 dpi
Liczba wkładów:8 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PIXMA PRO-200
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PIXMA PRO-200
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PIXMA PRO-200 - Printer - colour - ink-jet - A3 Plus up to 15 min/pa | 2 583 zł |
Canon PIXMA PRO-200 Drukarka fotograficzna - Kolor - Tusz | 2 499 zł |
Canon PIXMA PRO-200 - Dostawa GRATIS! | 2 369 zł |
Drukarka CANON Pixma Pro 200 4280C009 | 2 400 zł |
Canon PIXMA PRO-200 drukarka do zdjęć Atramentowa 4800 x 4280C009 | 2 578 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →