Drukarka Canon SELPHY Square QX10
Wideo 21Zdjęcia 14 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon SELPHY Square QX10
Wszystkie ceny 69 →Canon SELPHY Square QX10 - printer - f 4110C002AA | 515 zł |
CANON Drukarka fotograficzna CANON SELPHY Square QX10 Czarny | 547 zł |
Kolorowa Canon SELPHY SQUARE QX10 różowa DR-F-CAN-078 | 575 zł |
Drukarka CANON Selphy Square QX10 Biały | 575 zł |
Drukarka CANON Selphy Square QX10 Biały | 575 zł |
Canon SELPHY Square QX10 pomoże Ci zmaterializować cyfrowe zdjęcia w ujęcia na papierze. Co więcej, minidrukarka może drukować zdjęcia w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to swobodna domowa atmosfera, czy piknik z przyjaciółmi.
Sieć bezprzewodowa Wi-Fi
Autonomiczną pracę modelu zapewnia wbudowany akumulator ładowany przez złącze microUSB. Drukarka „widzi” galerię ze zdjęciami do wydrukowania poprzez aplikację mobilną SELPHY Photo Layout na smartfona. Wystarczy sparować telefon z urządzeniem przez bezprzewodową sieć Wi-Fi. W aplikacji zaimplementowano możliwość ozdabiania zdjęć efektami kreatywnymi - znacznikami, filtrami, ramkami, tekstami, naklejkami.
Kwadratowy format obrazu
Przenośna drukarka drukuje na papierze o wymiarach 72×85 mm o polu zadruku 68×68 mm. Czasami trudno jest oprawić kwadratowe ujęcia w stylu „Instagram”, aby zmieścić w kadrze wszystko, czego potrzebujesz, ale zawsze pod obszarem z obrazem jest miejsce na podpis pod zdjęciem. Każdy wynikowy wydruk można zamienić w naklejkę tylko poprzez usunięcie ochronnej warstwy papieru z tyłu zdjęcia.
Zdjęcia w mgnieniu oka
Awarie zdjęć na wyjściu z drukarki zdarzają się tylko w cieniach - wpływa na to niska rozdzielczość wydruku 287x287 dpi. Jednak jasne i lekkie ramki są oddawane drukarce „z hukiem”. Wydrukowanie jednego zdjęcia zajmuje około 45 sekund., natomiast zdjęcie jest pokazane na zewnątrz po zakończeniu procedur sekwencyjnego nakładania każdego z trzech kolorów plus powłoka ochronna. Canon SELPHY Square QX10 pozwala na drukowanie wartościowych ujęć w mgnieniu oka i bez zbędnych ruchów ciała dla wywołania filmu w zmroku czerwonego pokoju, nieobce fotografom (jak to robiono wcześniej).