Drukarka Canon i-SENSYS LBP633CDW
Zdjęcia 3 |
Biurkowa kolorowa drukarka laserowa A4 z automatycznym drukowaniem dwustronnym, dwoma wbudowanymi adapterami sieciowymi, przednim portem USB do wyprowadzania dokumentów z dysków USB oraz obsługą technologii drukowania w chmurze. Jest pozycjonowany przez producenta jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku w małych grupach roboczych do 5 osób. Niezawodny mechanizm druku laserowego jest w stanie zapewnić przyzwoitą prędkość wyjściową (21 str./min czarno-białych i kolorowych) i bez problemu poradzić sobie z umiarkowanymi nakładami.
Zalecany przez producenta miesięczny program drukowania to 2500 stron, a maksymalne wykorzystanie nie powinno przekraczać 30 000 stron/miesiąc. Kolorowa drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP633CDW zapewnia wysokiej jakości czarno-białe i kolorowe drukowanie dokumentów, grafiki biznesowej, układów reklamowych, materiałów marketingowych i innych produktów drukowanych w rzeczywistej rozdzielczości 600 x 600 dpi, co odpowiada rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.
Oprócz podłączenia kablowego do złącza USB, możliwa jest integracja z lokalną siecią Gigabit Ethernet LAN oraz drukowanie bezprzewodowe z wykorzystaniem technologii Direct Wi-Fi. Obsługiwane są technologie drukowania w chmurze Mopria, Canon Print Business i Apple AirPrint. Zapewnia szybkie drukowanie dokumentów PDF i obrazów z przenośnych napędów USB. Do ustawienia drukarki i kontroli procesu drukowania służy mały wyświetlacz LCD z klawiaturą.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon i-SENSYS LBP633CDW
Wszystkie ceny 20 →Canon i-SENSYS LBP633Cdw - printer - f 5159C001 | 1 248 zł |
Canon i-SENSYS LBP633Cdw Drukarka laserowa - Kolor - Laser | 1 049 zł |
Kolorowa Canon i-Sensys LBP633CDW DR-LK-CAN-032 | 999 zł |
Drukarka CANON i-SENSYS LBP633CDW | 1 100 zł |
Drukarka CANON i-SENSYS LBP633CDW | 1 100 zł |