Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF453DW
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne klasy biznesowej, które łączy w jednym urządzeniu możliwości wydajnej i „wytrzymałej” drukarki, skanera i kopiarki. Model zadebiutuje na rynku w 2022 roku i jest pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie cenowym. Wygodną zaletą była możliwość dwustronnego skanowania z automatycznym podawaniem dokumentów, podobny dupleks jest również przewidziany do drukowania.
Sprzęt można łatwo podłączyć do przechowywania plików w chmurze, co upraszcza możliwość drukowania mobilnego. Dodatkowo na froncie umieszczono port USB, co ułatwia pracę ze skanami i dokumentacją tekstową. Dla zwiększenia wygody codziennej obsługi zastosowano 5-calowy kolorowy ekran dotykowy z mechanizmem obrotowym. Canon i-SENSYS MF453DW to dobry wybór dla małych i średnich grup roboczych.
Maksymalna miesięczna wydajność drukowania może sięgać imponujących 80 000. Urządzenie MFP jest wyposażone we uniwersalną kasetę, która zawiera zarówno bęben światłoczuły, jak i pojemnik na toner. Drukowanie dokumentów odbywa się z prędkością 38 str./min. Głębia odwzorowania kolorów podczas skanowania jest regulowana w zakresie 8-24 bitów, przy rozdzielczości od 600x600 do 9600x9600 dpi.
Kup Canon i-SENSYS MF453DW
Wszystkie ceny 9 →Canon i-SENSYS MF453dw - multifunktion 5161C007 | 2 383 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 stron/min 5161C007 | 2 497 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF453dw - DARMOWA DOSTAWA w | 2 790 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW | 2 600 zł |
Canon i-SENSYS MF453DW DADF Gwarancja 3 lata* | 2 499 zł |