Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Kompaktowe i stosunkowo ciche wielofunkcyjne urządzenie atramentowe ze standardowym systemem ciągłego zasilania atramentem (CISS) i wbudowaną kartą bezprzewodową Wi-Fi 4. Jest pozycjonowane jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do użytku w małym biurze lub domu. Jest to zaktualizowana i ulepszona wersja odnoszącego sukcesy modelu Canon PIXMA G3420 z 2020 roku, od którego różni się wyższą szybkością wyjściową, niższym zużyciem energii i zmniejszonym poziomem hałasu.
Potrafi pełnić funkcje kolorowej drukarki atramentowej (w tym fotograficznej), skanera płaskiego A4 CIS oraz praktycznej kserokopiarki z możliwością szybkiego skalowania. Główną cechą urządzenia Canon PIXMA G3430 MFP był duży zapas atramentu w CISS (czarne wystarczały na wydrukowanie 6000 stron, a kolorowe na 7000 stron przy 5% pokryciu). Czarny tusz jest napigmentowany, szybkoschnący i nie rozmazuje się pod wpływem wody lub użycia rozświetlacza.
Szybkość druku monochromatycznego (11 str./min, ISO) i kolorowego (6 str./min, ISO) jest wystarczająca do użytku osobistego, a wydruk zdjęcia 10x15 cm nie zajmuje 45 sekund. Skaner płaski o rozdzielczości 600x1200 dpi z łatwością poradzi sobie z zadaniem skanowania zdjęć i kopiowania dokumentów. Łączy się z komputerem/laptopem przez USB 2.0. Wbudowany standardowy moduł Wi-Fi 4 pozwala zorganizować drukowanie bezprzewodowe ze smartfonów i tabletów (Android i iOS).
Kup Canon PIXMA G3430
Wszystkie ceny 23 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G3430 MegaTank Czarny | 699 zł |
Kolorowa Canon PIXMA G3430 różowa MegaTank DR-AW-CAN-405 | 649 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixsma G3430 MegaTank | 649 zł |
CANON PIXMA G3430 MEGATANK | 699 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixsma G3430 MegaTank | 649 zł |