Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF465DW
Zdjęcia 3 |
Wydajny, laserowy, monochromatyczny, wielofunkcyjny kombajn 3 w 1 do szybkiego drukowania złożonych dokumentów i szybkiego skanowania/kopiowania jedno-/dwustronnych oryginałów (automatyczne podawanie 50 stron). Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku biurowego i zaspokajający potrzeby małych/średnich grup roboczych. W przeciwieństwie do modeli poprzedniej generacji, to urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy i można go łatwo zintegrować z usługami przechowywania w chmurze, w tym Google Drive, DropBox i OneDrive.
Umożliwia to drukowanie plików z chmury i zapisywanie tam wyników skanowania. Canon i MFP -SENSYS MF465DW może pełnić funkcje szybkiej monochromatycznej drukarki laserowej z systemem automatycznego druku dwustronnego (dwustronnego), szybkiego skanera dwustronnego z czujnikiem CIS oraz kopiarki cyfrowej z obsługą szybkiego skalowania. Istotną zaletą modelu jest duża prędkość jedno-/dwustronnego druku monochromatycznego, co pozwala na szybkie wydrukowanie dokumentów o dużej objętości.Porty USB umożliwiają szybkie utworzenie połączenia kablowego z komputerem i drukowanie bezpośrednio z pendrive'ów.Dzięki wbudowany moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4 oraz technologia Wi-Fi Direct, realizowany jest bezpośredni druk z urządzeń mobilnych. Szybki interfejs sieciowy Ethernet LAN pomoże zintegrować urządzenie wielofunkcyjne z siecią lokalną.
Kup Canon i-SENSYS MF465DW
Wszystkie ceny 11 →Drukarka wielofunkcyjna Canon MF465dw 5951C007 | 2 886 zł |
Canon i-SENSYS MF465dw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne z faksem - Monochr | 1 875 zł |
CANON i-SENSYS MF465dw Mono Laser Multifunction Printer 40ppm 5951C007 | 1 901 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF465DW (5951C007) | 1 972 zł |
Canon i-SENSYS MF465DW | 2 297 zł |