Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1612WR
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Kompaktowe i wydajne monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, które może skutecznie łączyć funkcje czarno-białej drukarki laserowej, płaskiego skanera A4 oraz wygodnej kserokopiarki z funkcją zoom (od 25% do 400% w odstępach co 1%). Różni się umiarkowanymi ogólnymi wymiarami stylowej obudowy, obecnością wbudowanego adaptera Wi-Fi 4 do bezpośredniego drukowania z gadżetów i demokratycznym kosztem materiałów eksploatacyjnych, co pozytywnie wpływa na koszty drukowania.
Jedno z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń wielofunkcyjnych dla małych/domowych biur. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, co ma fundamentalne znaczenie dla kupujących z ograniczonym budżetem. Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1612WR zapewnia szybkie (do 20 str./min), bezbłędnie czyste drukowanie monochromatyczne z rzeczywistą rozdzielczością do 600x600 dpi (z optymalizacją oprogramowania do 2400x600 dpi) i jest w stanie drukować dokumenty o jakości prezentacji.
Wbudowany skaner płaski z pełnokolorowym czujnikiem CIS ma rozdzielczość optyczną do 600x600 dpi, co jest więcej niż wystarczające dla funkcji kopiowania i umożliwia tworzenie wysokiej jakości kolorowych kopii cyfrowych. Urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w oddzielne moduły dla bębna obrazowego (zasób 10 000 stron) i kasety z tonerem TN-1075 (1000 stron), a te materiały eksploatacyjne mogą być wymieniane przez użytkownika.
Kup Brother DCP-1612WR
Wszystkie ceny 37 →Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1610WE monochromatyczne laserowe bia | 799 zł |
BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE Szaro-czarny | 869 zł |
Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm PPBROLYDCP1623W | 714 zł |
Monochromatyczna Brother DCP-1623WE DR-LWM-BRO-179 | 899 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE | 869 zł |
- Brother DCP-1610WR - Biały z czarnymi akcentami
- Brother DCP-1612WR - Czarny z białymi akcentami
- Brother DCP-1622WE — czarny
- Brother DCP-1623WE - Biały z czarnymi wstawkami