Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T720DW
Wideo 20Zdjęcia 3 |
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne do drukarek atramentowych zostało dodane do oferty marki Brother na początku 2021 roku. Model reprezentuje średnią kategorię cenową i jest pozycjonowany jako rozwiązanie dla domu lub małych grup roboczych. W markowej linii urządzeń wielofunkcyjnych Brother DCP-T720DW jest to młodsza wersja modelu DCP-T820DW, która różni się od niej brakiem portu LAN i odpowiednio mniejszymi wymiarami i wagą.
Cechami charakterystycznymi są minimalne koszty druku, co wynika z obecności fabrycznego CISS oraz dobrej pojemności kompletnych zbiorników z atramentem. Tak więc jedno zatankowanie powinno wystarczyć na wydrukowanie około 7500 stron czarno-białych (2 pojemniki z czarnym tuszem w zestawie) i 5 000 stron w kolorze. Użytkownicy mogą liczyć na dobrą prędkość drukowania (17 str./min w trybie monochromatycznym i 16,5 str./min w kolorze ISO). A dodatkową wygodę w obsłudze zapewni druk dwustronny i obecność automatycznego systemu podawania oryginałów (podczas kopiowania i skanowania można je ładować w partiach do 20 arkuszy). Urządzenie wielofunkcyjne, poza złączem USB do podłączenia do komputera, obsługuje technologie bezprzewodowe, w tym Wi-Fi Direct i AirPrint, i ma jednowierszowy wyświetlacz.
Kup Brother DCP-T720DW
Wszystkie ceny 15 →Brother DCP-T720DW All in One | 1 342 zł |
Kolorowa Brother DCP-T720DW InkBenefit Plus DR-AW-BRO-284 | 1 539 zł |
Drukarka MFP DCP-T720W RTS A4/USB/WiFi/ADF20/17ipm 1781544 | 1 162 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T720DW (DCPT720DWYJ1) | 1 338 zł |
Brother DCP-T720DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe DCPT720DWYJ1 | 1 316 zł |