Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M234SDW
Zdjęcia 5 |
Wszechstronne, wielofunkcyjne urządzenie biurowe 3 w 1, które może obsługiwać funkcje wydajnej monochromatycznej drukarki laserowej z automatycznym drukowaniem dwustronnym, skanera płaskiego z szybkim automatycznym podajnikiem dokumentów (do 19 str./min) oraz kopiarki. Posiada wszystkie popularne interfejsy lokalne (USB) i sieciowe (Fast Ethernet 10/100Base-TX, Wi-Fi 4). Na uwagę zasługuje również wysoka prędkość druku (30 str./min) oraz krótki czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony (6,4 sekundy).
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do obsługi indywidualnych stanowisk pracy i/lub niewielkich grup roboczych w środowisku biurowym. HP LaserJet Pro M234SDW MFP gwarantuje wysoką jakość druku laserowego (do 600x600 dpi) i jest w stanie poradzić sobie z imponującym obciążeniem do 2000 stron miesięcznie (szczytowo do 20 000 stron miesięcznie).
Może działać jako lokalna drukarka podłączona do komputera PC lub stacji roboczej przez USB 2.0 lub jako samodzielne urządzenie sieciowe zintegrowane z siecią lokalną za pomocą karty Fast Ethernet LAN lub Wi-Fi 4. Technologie drukowania w chmurze HP ePrint są obsługiwane w przypadku drukowania z urządzeń przenośnych gadżety, AirPrint, Mopria. Skaner płaski z sensorem CIS zapewnia rozdzielczość optyczną do 600x600 dpi, a oprogramowanie pozwala zorganizować skanowanie bezpośrednio do chmury.
Kup HP LaserJet Pro M234SDW
Wszystkie ceny 17 →HP LaserJet MFP M234sdw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczn | 981 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234SDW | 850 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet MFP M234SDWE Mono Duplex ADF LAN HP+ DR-LWM-H | 749 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234SDW | 850 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP LaserJet M234sdwe 6GX01E | 907 zł |