Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710E
Wideo 23Zdjęcia 10 |
Niedrogie wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 3 w 1 z bezpośrednim drukowaniem mobilnym Wi-Fi i 6-miesięczną subskrypcją usługi HP Instant Ink (wysyłanie określonej liczby wkładów atramentowych do konsumentów co miesiąc). Jest pozycjonowany przez producenta jako przystępny cenowo produkt podstawowy przeznaczony do pełnienia funkcji kolorowej drukarki, skanera i kserokopiarki w domu lub małym biurze.
Oprócz przystępnej ceny, jest mały i łatwy do podłączenia. Tradycyjnie wysokiej jakości termiczny druk atramentowy firmy Hewlett-Packard zapewnia rozdzielczość do 1200 dpi (zoptymalizowana do 4800 x 1200 dpi na markowym papierze fotograficznym HP). Wydajność w trybie monochromatycznym wystarcza do typowych, codziennych zadań (7 str./min w standardowej jakości). Drukuje z prostą kolorową grafiką w wolniejszym tempie (5 str./min przy standardowej jakości).
HP DeskJet 2710E MFP ma zalecaną przez producenta miesięczną liczbę wydruków wynoszącą 1000 stron, co w zupełności wystarcza na zaspokojenie typowych potrzeb małego biura. Ponadto warto również zwrócić uwagę na prostotę procedury obsługi i wymiany wkładów, z którą poradzi sobie nieprzeszkolony użytkownik. Dwupasmowa obsługa Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwia drukowanie dokumentów i obrazów bezpośrednio z urządzeń przenośnych.
Kup HP DeskJet 2710E
Wszystkie ceny 49 →HP Deskjet 2710E Drukarka Wielofunkcyjna Wkład Hp 6 Miesięcy w Zestawie Bi | 191 zł |
Drukarka HP DeskJet 2710e AiO (26K72B) | 191 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e Wi-Fi Smart App AirPrint Ins | 199 zł |
HP Deskjet 2710e All in One Printer | 219 zł |
Kolorowa HP DeskJet 2710e WiFi HP Smart App Apple AirPrint Instant Ink HP+ | 249 zł |
- HP DeskJet 2710e - białe urządzenie wielofunkcyjne
- HP DeskJet 2720e — białe/szare urządzenie wielofunkcyjne
- HP DeskJet 2721e — niebiesko-białe urządzenie wielofunkcyjne
- HP DeskJet 2722e - jasnozielone urządzenie wielofunkcyjne
- HP DeskJet 2723e - biało-pomarańczowe urządzenie wielofunkcyjne