БФП HP Smart Tank 670
Відео 18Фото 10 |
Універсальний струменевий багатофункціональний пристрій, здатний виконувати функції кольорового принтера, копіювального апарата та планшетного сканера. Модель представлена на ринку в 2021 році в рамках сімейства пристроїв Smart Tank від HP, позиціонується в середній ціновий діапазон і може бути хорошим вибором для застосування в умовах домашнього/малого офісу. Серед важливих переваг – підтримка автоматичного двостороннього друку, а також використання системи безперервної подачі чорнила, яка практично забезпечує помітне зниження вартості кожного окремого відбитка.
МФУ HP Smart Tank 670 має середню швидкість друку - до 22 стор/хв для ч/б і до 21 стор/хв для кольору, чого, втім, цілком достатньо для комфортного повсякденного використання. Але при цьому може похвалитися досить високою якістю роботи — максимальна роздільна здатність зображення, що виводиться на друк, становить 4800x1200 dpi. Планшетний сканер з CIS-сенсором здатний створювати якісні цифрові копії з роздільною здатністю 1200х1200 dpi та 24-бітною глибиною кольору. Традиційно, як для сучасної моделі, передбачена можливість проводового (USB) та бездротового підключення (Wi-Fi 5 та Bluetooth). Також користувач може надсилати завдання друку безпосередньо зі смартфона або планшета.
Купити HP Smart Tank 670
Усі ціни 34 →HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 670 Kolor Duplex Wi-Fi BLE Biał | 1 199 zł |
Kolorowa HP Smart Tank 675 Kolor Duplex USB WiFi DR-AW-HP-526 | 899 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 670 Atrament Duplex Wi-Fi BLE Kolo | 1 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 675 Kolor Duplex Wi-Fi BLE | 1 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 675 Kolor Duplex Wi-Fi BLE | 1 199 zł |