БФП Brother MFC-J4340DW
Відео 1Фото 5 |
Швидкодіючий багатофункціональний струменевий пристрій формату А4 з підтримкою функції автоматичного двостороннього друку, вбудованим Wi-Fi-модулем для бездротових з'єднань, системою керування на основі 1,7" кольорового сенсорного екрану та картриджами високої ємності для зниження вартості друку. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на активне використання в невеликому офісі.Ця модель здатна виконувати функції монохромного/кольорового струминного принтера, планшетного сканера з автоматичною подачею оригіналів (ADF, до 20 стор), копіювального апарата з можливістю швидкого масштабування та факсу Багатофункціональний пристрій Brother MD робить можливим швидке створення барвистих буклетів для презентацій, яскравої бізнес-графіки та повнокольорових макетів різних маркетингових матеріалів, технологія термічного струминного друку реалізована за допомогою чотирьох роздільних чорнильних картриджів (чорний + триколірний), а швидкодія цієї моделі цілком порівнянна з лазерними принтерами початкового рівня. При використанні фірмових витратних матеріалів гарантується висока якість монохромного та кольорового друку. Здатно працювати зі стандартними картриджами LC426 (до 3000 стор ч/б) та картриджами надвисокої ємності LC426XL (до 6000 стор). Brother Mobile Connect дає змогу отримувати завдання друку від мобільних гаджетів, що працюють під керуванням Android та iOS.
Купити Brother MFC-J4340DW
Усі ціни 9 →Brother MFC-J4340DW urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 drukarka skaner kopiar | 683 zł |
Brother MFCJ-4340DW 4 in 1 - USB WiFi Duplex MFCJ4340DWRE1 | 902 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4340DW (MFCJ4340DWRE1) | 855 zł |
Brother Inkjet printer with wireless connectivity MFC-J4340DW Colour, Inkj | 937 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolorowa drukarka atramentowa 4w1 Brother MFC-J4340D | 843 zł |