БФП Brother MFC-L2827DW
Відео 1Фото 6 |
Продуктивний офісний лазерний монохромний багатофункціональний пристрій формату А4, який може виконувати функції швидкодіючого принтера формату А4 з функцією автоматичного двостороннього друку, планшетного CIS-сканера з високою оптичною роздільною здатністю (600х600 при автоматичній подачі оригіналів, до 50 стор), копіювального апарату та факсу. До безумовних плюсів також варто віднести наявність двох мережевих модулів Ethernet LAN та дводіапазонного Wi-Fi 5, підвищену енергоефективність та знижений рівень шуму.
МФУ Brother MFC-L2827DW позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для використання в малому/середньому офісі та обслуговування потреб невеликих робочих груп (до 5 осіб). Мережеві модулі уможливлюють просту інтеграцію пристрою в існуючу кабельну або бездротову інфраструктуру. Також можливий прямий друк документів та зображень зі смартфонів, планшетів та ноутбуків, що працюють під керуванням Android, iOS та Windows. З обслуговуванням та заміною розхідників такого МФУ користувач легко впорається самостійно. Модуль тонер-картриджа з ресурсом 1200 стор (TN2510) або 3000 стор. (TN2510XL) і фотобарабан DR-2510 (30000 стор) змінюються незалежно один від одного, що значно спрощує, здешевлює і прискорює процедуру обслуговування.
Купити Brother MFC-L2827DW
Усі ціни 6 →MFC-L2827DWXL ALL-IN-BOX PRINT MFCL2827DWXLZU1 | 1 775 zł |
Drukarka laserowa Brother Brother MFC-L2827DWXL Laser A4 1200 x 1200 DPI 3 | 1 668 zł |
Brother Mfcl2827dwxl Multifunction Printer Czarny MFCL2827DWXLRE1 | 1 501 zł |
Brother MFCL2827DWXL Monochromatyczna laserowa drukarka wielofunkcyjna WiF | 1 406 zł |
Brother MFC-L2827DW wielofunkcyjna drukarka laserowa 4 w 1 32 ppm druk dwu | 1 060 zł |
Drukarka laserowa Brother Brother MFC-L2827DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 32 | 1 258 zł |