БФП Brother DCP-T520W
Відео 20Фото 7 |
Дебютувало в 2021 році струменевий багатофункціональний пристрій бренду Brother призначений для застосування вдома або в невеликих офісах. Модель, яка підтримує функції кольорового роздрукування, копіювання і сканування даних з роздільною здатністю 1200х2400 dpi, можна віднести до рішень середнього класу. Струменева Технологія друку покликана забезпечити високу якість і хорошу деталізацію (до 6000x1200 dpi), а завдяки вбудованій системі безперервної подачі чорнила користувач зможе знизити собівартість володіння.
Застосовувати з БФП Brother DCP-T520W пропонується чорнильниці збільшеної ємності, які допоможуть роздрукувати до 7500 чорно-білих і до 5000 кольорових сторінок. Як для домашнього застосування, модель характеризується хорошою швидкістю роботи: за хвилину можливо надрукувати 17 монохромних або 9.5 кольорових відбитків (по ISO), зробити до 12 чорно-білих копій. Щомісяця пристрій готовий до навантажень до 1000 сторінок без будь-яких ризиків для працездатності. З інших особливостей слід виділити можливість бездротового підключення по Wi-Fi, більш того підтримувані технології Wi-Fi Direct і AirPrint дозволяють друкувати прямо зі смартфона або інших мобільних гаджетів.
Купити Brother DCP-T520W
Усі ціни 34 →BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T525W Czarny | 949 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W | 899 zł |
BROTHER DCP-T525W DCPT525WYJ1 | 949 zł |
Kolorowa Brother DCP-T520W InkBenefit Plus DR-AW-BRO-282 | 899 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T525W | 949 zł |